Odebranie relikwii bł. Pauliny Jaricot
Data publikacji: środa, 06-05-2026
z parafii Bożego Ciała do parafii św. Stanisława BM
W dniu 06. maja 2026 r. delegacja przedstawicieli naszej parafii wraz z ks. Proboszczem odebrała relikwie bł. Pauliny Jaricot. Już jutro o godz. 17.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii, modlitwa różańcowa, oraz nabożeństwo majowe! Program peregrynacji reliwii wygląda następująco:
Czwartek, 7 maja
17.00 - uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Pauliny Jaricot, różaniec i nabożeństwo majowe.
18.00 - Msza św. z ucałowaniem relikwii
19.00 - modlitewne czuwanie
21.00 - Apel Jasnogórski
Piątek i Sobota, 8 i 9 maja
Całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu i relikwii
Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
Różaniec o godz. 7.30; 12.00; 15.00; 17.00.
W niedzielę, 10 maja 2026 r. o godz. 15.00 procesja różańcową ulicami miasta z relikwiami bł. Pauliny, która wyruszy z naszego kościoła do Katedry Siedleckiej. Tam o godz. 16.00 będzie celebrowana Eucharystia. Po Mszy św. odbędzie się agapa.
Pozostałe aktualności
piątek 05.06.2026
niedziela 31.05.2026
sobota 30.05.2026
środa 27.05.2026
środa 27.05.2026
niedziela 17.05.2026
czwartek 14.05.2026
wtorek 12.05.2026
wtorek 12.05.2026
niedziela 10.05.2026
niedziela 10.05.2026
czwartek 07.05.2026
środa 06.05.2026
niedziela 03.05.2026






























