Odpust parafialny
Data publikacji: niedziela, 10-05-2026
8. maja 2026 rok
8. maja w piątek, w naszym kościele o godz. 18:00 rozpoczęły się uroczystości odpustowe, połączane z modlitwą w intencji o pomyślności miasta Siedlce i jego mieszkańców.
Eucharystii przewodniczył ks. kan. Zbigniew Nikoniuk, proboszcz parafii Niwiski. W koncelebrze uczestniczyli: ks. kan. dr Jerzy Duda – proboszcz parafii, ks. Marcin Olek, ks. Sebastian Bisek, ks. Ryszard Borkowski oraz ks. Henryk Wierzejski.
Po Mszy św. odbyła się procesja z udziałem sztandarów i feretronów wokół kościoła. Jej wyjątkowy charakter podkreśliło sypanie płatków kwiatów przez dzieci i młodzież. W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele władz miasta Siedlce oraz radni miejscy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości. Zdjęcia m.in. z portalu podasie24.pl
Pozostałe aktualności
piątek 05.06.2026
niedziela 31.05.2026
sobota 30.05.2026
środa 27.05.2026
środa 27.05.2026
niedziela 17.05.2026
czwartek 14.05.2026
wtorek 12.05.2026
wtorek 12.05.2026
niedziela 10.05.2026
czwartek 07.05.2026
środa 06.05.2026
środa 06.05.2026
niedziela 03.05.2026
























































