Wprowadzenie relikwii bł. Pauliny Jaricot
Data publikacji: czwartek, 07-05-2026
07. maja 2026
7. maja 2026r. zostały uroczyście wprowadzone do naszej świątyni i parafii relikwie bł. Pauliny Jaricot. Dokonał tego ks. Proboszcz Jerzy Duda. Po powitaniu reliwii nastąpiła wspólna modlitwa, najpierw różańcowa, a po niej śpiew litanii loretańskiej do Matki Bożej. Uroczystej Mszy św. o godz. 18:00 przewodniczył i homilię wygłosił ks. Proboszcz. Po Mszy św. do godz. 21:00 trwa modlitewne czuwanie, na które bardzo serdecznie zapraszamy!
Pozostałe aktualności
piątek 05.06.2026
niedziela 31.05.2026
sobota 30.05.2026
środa 27.05.2026
środa 27.05.2026
niedziela 17.05.2026
czwartek 14.05.2026
wtorek 12.05.2026
wtorek 12.05.2026
niedziela 10.05.2026
niedziela 10.05.2026
środa 06.05.2026
środa 06.05.2026
niedziela 03.05.2026


























































