Pożegnanie relikwii bł. Pauliny Jaricot
Data publikacji: niedziela, 10-05-2026
10. maja 2026r.
Dzisiaj odbyły się uroczystości kończące peregrynację relikwii bł. Pauliny Jaricot w parafiach diecezji siedleckiej. Wydarzenie wpisało się w obchody jubileuszu 200-lecia powstania Żywego Różańca. Uroczystości rozpoczęły się procesją różańcową z relikwiami, która wyruszyła z kościoła pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika do Katedry Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach.
Od 7 maja relikwie przebywały w naszej parafii. Zachęcamy do obejrzenia relacji z:
Odebrania relikwii
Wprowadzenia relikwii
Zdjęcia w galerii poniżej zostały pobrane z profilu na fb Faro.tv oraz podlasie24.pl
Pozostałe aktualności
piątek 05.06.2026
niedziela 31.05.2026
sobota 30.05.2026
środa 27.05.2026
środa 27.05.2026
niedziela 17.05.2026
czwartek 14.05.2026
wtorek 12.05.2026
wtorek 12.05.2026
niedziela 10.05.2026
czwartek 07.05.2026
środa 06.05.2026
środa 06.05.2026
niedziela 03.05.2026










































